Süper Araba Yarışı Oyunu Oyna
Süper Araba Yarışı Oyunu Oyna
Oyun Adı: Süper Araba Yarışı Oyunu Oyna
Kategori: 3D Oyunlar
Beğenen: 128
Beğenmeyen: 21
Oynanma: 2141
01.02.2014 tarihinde eklendi.
Sitemizde Süper Araba Yarışı Oyunu Oyna oynayabilir ve ayrıca 3D Oyunlar içinden, Süper Araba Yarışı Oyunu Oyna sizler için subway surfers , subway surfers oyna , subway surf oyna , subway surf oyunu oyna sitemizde.
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Süper Araba Yarışı Oyunu Oyna Yorumları
  Yorumunuz
  İsim :
  güvenlik
  Admin
  15.02.2014 13:13
  OYUNLARI OYNAYABİLMENİZ İÇİN MAKİNENİZDE UNITY 3D WEB PLAYER OLMASI GEREKIYOR, CHROME İLE SORUNSUZ ÇALIŞIYOR, HEM CHROME HEMDE UNITY WEB PLAYER NASIL KURULUR HEMEN ÜSTTE LİNKLERDE AÇIKLANMIŞTIR. LİNKLER YARDIMIYLA KURULUMLARI YAPIN. OYUNLAR AÇILACAKTIR.
  Admin
  09.02.2014 17:56
  ÖNEMLİ NOT : Aşağıdakileri yaptıkları halde hala oyunu açılmayanlar yaptığımız kontrollerde Unity 3d Web Playerin Internet Explorer\'in bazı sürümleri ile problem yaşadığı görülmüştür. Oyunu oynayabilmeniz için başka bir tarayıcı yüklemeniz gerekmektedir. Size iyi bir tarayıcı ve basit kurulum için Google Chrome\'u önerebilirim.
  Admin
  09.02.2014 17:56
  Bu oyunu oynayabilmeniz içi Unity 3d eklentisi internet tarayıcınıza ( mozilla, chrome, opera, yandex) eklenmiş olmalıdır. Zaten sisteminiz de yüklü değilse chrome kesinlikle uyarı veriyor, yükleyin yeniden açın tarayıcıyı oyun açılacaktır. Açılmazsa , Yükledikten sonra tekrar sayfayı yenileyin veya tarayıcınızı yeniden başlatın açılacaktır..
  Admin
  05.02.2014 17:51
  OYUNU AÇAMANLAR İÇİN SON UYARI :) 1) INTERNETE CHROME İLE GİRİN 2) YUKARIDAKİ LİNKTEN (Unity 3d Web Player İndir) PROGRAMI İNER , PROGRAMI KURUN 3) SİTEYE TEKRAR DÖNDÜĞÜNÜZDE SAYFAYI YENİLEYİN, UYARI VERECEK \\ BU SİTEDE SÜREKLİ ÇALIŞTIRI\\ SEÇİN BİR DAHA PROBLEM OLMAYACAKTIR.
  Admin
  03.02.2014 14:23
  LİNKTEN 3D WEB PLAYER\'I İNDİRİN KURUN , KURMAZSANIZ OYUN AÇILMAZZZZZZZZZ... GOOGLE CHROME veya MOZİLLA İLE İNTERNETE GİRİN... INTERNET EXPLORER İLE KURSANIZ BİLE YİNE AÇILMAZZZZ..
  Admin
  01.02.2014 00:51
  ÖNEMLİ NOT : Aşağıdakileri yaptıkları halde hala oyunu açılmayanlar yaptığımız kontrollerde Unity 3d Web Playerin Internet Explorer \\\'in bazı sürümleri ile problem yaşadığı görülmüştür. Oyunu oynayabilmeniz için başka bir tarayıcı yüklemeniz gerekmektedir. Size iyi bir tarayıcı ve basit kurulum için Google Chrome \\\'u önerebilirim.
  Admin
  01.02.2014 00:51
  Sitedeki oyunları oynayabilmeniz içi Unity 3d eklentisi internet tarayıcınıza ( mozilla, chrome, opera, yandex) eklenmiş olmalıdır. Zaten sisteminiz de yüklü değilse chrome kesinlikle uyarı veriyor, yükleyin yeniden açın tarayıcıyı oyun açılacaktır. Açılmazsa , Yükledikten sonra tekrar sayfayı yenileyin veya tarayıcınızı yeniden başlatın açılacaktır..
subway surfers on Google | subway surf oyna on Google | subway surfers oyna on Google
Sitemizde subway surfers oynayabilir farklı subway surfers oyunu oynayabilirsiniz.

subway surfers | subway surf oyna | subway surfers oyna

subway surfers

subway surf oyna

subway surf

subway surfers

subway surf oyna

subway surf

Site Haritası
@Copyright 2012 www.subwaysurfersoyna.biz.tr